ВМС УКРАЇНИ ЗА 2 РОКИ ПОБУДУЄ НОВУ ЛАБОРАТОРІЮ

Новости, интересности, факты

Модераторы: svetkins, Vladimir_VRO

ВМС УКРАЇНИ ЗА 2 РОКИ ПОБУДУЄ НОВУ ЛАБОРАТОРІЮ

Сообщение Vadym » 21 окт 2017, 09:39

ВМС УКРАЇНИ ЗА 2 РОКИ ПОБУДУЄ НОВУ ЛАБОРАТОРІЮ ПІДВОДНОГО ЗВАРЮВАННЯ І РІЗАННЯ МЕТАЛІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ВОДОЛАЗІВ

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Информационное сопротивление“.

Пошуково-рятувальна служба ВМС України разом з Інститутом електрозварювання ім. Е. О. Патона розробили перший спільний з Національною академією наук України проект з підготовки водолазів-зварників, які будуть виконувати складні підводно-технічні та зварювальні роботи, різання будь-якого типу металу на різних глибинах моря, лиманів, заток і озер.

Актуальність цієї підготовки очевидна. Адже саме водолази повинні усувати підводні перешкоди в фарватері, поблизу берегової лінії, в місцях висадки морського десанту та стоянки кораблів. Крім того, вони залучаються до спорудження причалів, будівництва гідротехнічних споруд і виконання завдань на затонулих об’єктах з подальшим їх підйомом і евакуацією. Іншими словами, аварійно-рятувальні та суднопідіймальні роботи вимагають фахівців підводного зварювання, яких сьогодні на вітчизняному флоті не вистачає.

Докладніше:http://uprom.info/news/vpk/vms-ukrayini-za-2-roki-pobuduye-novu-laboratoriyu-pidvodnogo-zvaryuvannya-i-rizannya-metaliv-dlya-pidgotovki-vodolaziv/
ПКШПМ
Аватар пользователя
Vadym
 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 15 окт 2016, 16:41
Имя: Vadym
Город: AI
Уровень: CMAS*

Вернуться в Новости

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron